Vítám tě na osobních stránkach Madam AngellyZde se dozvíš vše o této mladé, ale zkušené Domině

Nová nabídka

Jsem  dominantní princezna, která si na nic nehraje. Miluji obdiv mužů, když je můžu ovládat pohledem, tahem vodítka anebo drsnou či bolestivou hrou. Po menší odmlce jsem zpět, Ještě více zkušená, s dokonalým tělem, které mám nejraději v upnutém latexu zvýrazňujícím mé křivky. Během pauzy jsem si vycvičila čubku a ta je teď v nabídce • Read More »

Termíny lekce KVĚTEN Brno

Termíny lekce KVĚTEN Brno : 14,15,20,24, 28 Objednávky pouze email, sms, nebo tady na messengru. Nezapomeňte, že jsou povinné roušky a omezené nějaké praktiky pokud by se některé termíny dostatečně nezaplni budou zrušeny a vy informováni s jinou alternativou. Těším se

6./7. 5. Ostrava

6./7. 5. budu v Ostravě. Objednávky u Viktoria Otročev  

Pravidla pro lekce od 1.5.2020:

Lekce pouze v rouškách (domina i otrok). Rouška pro vás bude připravená už před vstupem do studia na dohodnutém místě, zabalená. Vlastní roušky nepovoluji z důvodu sterility (zda máš novou, ještě nepoužitou jednorázovou roušku, tu ti povolím, přede mnou ji rozbalíš, ať ji vidím)! Použitou roušku poté po lekci necháš v koupelně a ihned nasadíš • Read More »

Pozastavení lekcí do odvolání

OZNAMUJI že až do odvolání neposkytuji lekce! Z bezpečnostních důvodů sebe a svého okolí, na kterém mi záleží a v neposlední řadě i kvůli vám samotným. Nemohu prostě vědět kdo z vás kde byl a ohniska nákazy se už bohužel netýkají jen Italie, ale i samotného česka bohužel není v mojich možnostech zvládnout tuto situaci • Read More »

Volné termíny

Nabízím volné termíny na tuto sobotu 7.3. Objednávky jako obvykle 😉

Termíny březen Brno

Termíny na březen jsou: 6, 10, 11, 15 a 24tého. Pokud se nějaký z těchto termínů nezaplní bude zrušen. Krásný večer!

Termíny lekcí únor 2020

Přihlašujte se na termíny lekcí, jako vždy fb, telefon nebo mail 😉 : Ostrava: 11./12. únor Brno: 7./18./20./25./28. únor 10-14h

Pravidelné lekce od února

Od února pracuji pravidelně 1x až 2x v týdnu. Termíny na celý měsíc vždy vypíšu dostatečně dopředu. 🙂 Objednávky tradičně přes telefon, fb či email.