Vítám tě na osobních stránkach Madam AngellyZde se dozvíš vše o této mladé, ale zkušené Domině

Termíny Brno

Pro zájemce je možný tento víkend a pondělí 20.7 Objednávky co nejdříve, potom zase nebudu přes týden k dispozici

Volné termíny

V pátek 3.7. je nová možnost objednávat se na lekce 🙂 Objednávky tradičními cestami

Červencové termíny

Brno : 7, 9, 14, 21, 23, 28, 30 (změny budou brzo doplněny, možný i víked po domluvě). Objednávky tradičními cestami

Termíny červen

21 a 24ho června nabízím termíny lekcí. Nutná záloha předem, objednávky tradičními cestami – fb, mail, telefon 😉

Nová nabídka

Jsem  dominantní princezna, která si na nic nehraje. Miluji obdiv mužů, když je můžu ovládat pohledem, tahem vodítka anebo drsnou či bolestivou hrou. Po menší odmlce jsem zpět, Ještě více zkušená, s dokonalým tělem, které mám nejraději v upnutém latexu zvýrazňujícím mé křivky. Během pauzy jsem si vycvičila čubku a ta je teď v nabídce • Read More »

Termíny lekce KVĚTEN Brno

Termíny lekce KVĚTEN Brno : 14,15,20,24, 28 Objednávky pouze email, sms, nebo tady na messengru. Nezapomeňte, že jsou povinné roušky a omezené nějaké praktiky pokud by se některé termíny dostatečně nezaplni budou zrušeny a vy informováni s jinou alternativou. Těším se

6./7. 5. Ostrava

6./7. 5. budu v Ostravě. Objednávky u Viktoria Otročev  

Pravidla pro lekce od 1.5.2020:

Lekce pouze v rouškách (domina i otrok). Rouška pro vás bude připravená už před vstupem do studia na dohodnutém místě, zabalená. Vlastní roušky nepovoluji z důvodu sterility (zda máš novou, ještě nepoužitou jednorázovou roušku, tu ti povolím, přede mnou ji rozbalíš, ať ji vidím)! Použitou roušku poté po lekci necháš v koupelně a ihned nasadíš • Read More »

Pozastavení lekcí do odvolání

OZNAMUJI že až do odvolání neposkytuji lekce! Z bezpečnostních důvodů sebe a svého okolí, na kterém mi záleží a v neposlední řadě i kvůli vám samotným. Nemohu prostě vědět kdo z vás kde byl a ohniska nákazy se už bohužel netýkají jen Italie, ale i samotného česka bohužel není v mojich možnostech zvládnout tuto situaci • Read More »