Vítám tě na osobních stránkach Madam AngellyZde se dozvíš vše o této mladé, ale zkušené Domině

Onlyfans sleva pro nejrychlejší

Krásný podvečer milujete footfetish, kůži, latex nebo třeba Hard strap on? To vše je možné vidět u mě na profilu a mnohem víc! Nyní s 25% slevou pro 10 nejrychlejších. https://onlyfans.com/mistressangella Tento víkend živé vysílání! Boty mám od www.e-kondomy.czVyužijte slevový kód: madamangella

Lekce Ostrava

Objednávejte se na lekce v Ostravě 27ho a 28ho ledna, klasickými cestami – email, sms, telefon 😉

Otrocká Sekretářka

Ahoj všem mým fanouškům na OnlyFans. Nově nabízím všem, kteří nemají možnost třeba z rodinných důvodu platit kartou uhradit poplatek za registraci do meho profilu převodem. Moje otrocka sekretářka vše zprocesuje, zajistí vám vstupní údaje a vy se už můžete těšit na mé sexy fotografie a videa. Pro bližší informace kontaktujesekretarka.madam.angelly@gmail.com Pokud by jste nebyli • Read More »

Sváteční termíny

Objednávejte se na 28 ,29 a 30tého Prosince. Opět tradičními cestami 😉

Nová pravidla pro 2021

Kdo bude muj fanoušek na onlyfans, toho se po novém roce netýká uzavření klientely a získává možnost přijít na lekci. Všichni ostatní mají bohužel smůlu. Dobrá zpráva pro mé odběratele: po novém roce plánujeme live streamy hrátek s otrokem, s možností živých zásahů do lekce. 🙂

Můj onlyfans účet je online!

https://onlyfans.com/mistressangella Zdravím všechny mé fanoušky i fanynky. Mám pro vás skvělou zprávu. Ode dneška budete mít šanci uvidět mnohem více, krásnějších, odvážnějších a sexy fotografií a videí své oblíbené – Madam Angelly. To, co aktuálně povoluje Facebook, mi už dávno nestačí. I proto většinu svého portfolia přesouvám na Only Fans, kde se meze (téměř) nekladou. • Read More »

Termíny Prosinec

Lekce Brno 4.12,7.12 ,10.12 Ostrava – Pouze pokud se zaplni termin na společné lekce s Viktorii. 17-18.12 A od ledna budou s Viktorii možné i 1x mes lekce v Brne.