Vítám tě na osobních stránkach Madam AngellyZde se dozvíš vše o této mladé, ale zkušené Domině

Jeptiška

Zhrešila jsem. Nemohla jsem ale odolat. Bylo to silnější, než já. Miluji ovládání chlapů, jsem v tom opravdu dobrá a taky to zneužívám. Když si zamanu COKOLIV, tak své dosáhnu. Přála jsem si panenku. Loutku, se kterou si budu moct hrát a se kterou si budou moct hrát I jiní. A mé přání bylo splněno.

Nechci panenku, která si bude užívat. Bude to panenka pro jiné. Tahle moje, bude mít cokoliv zapovězeno. A vzrušení je na prvním místě. Vzrušit se vlastně může. PCH. Ale nic víc. Malá funkční klícka k tomu poslouží více než dost. Už teď se na to těším. Zámek cvakne jen jednou. A už nikdy se z něj nedostane. Opravdu nikdy.

PSST! Je tady. Narodilo se nám miminko. No, miminko. Od začátku má díry – tam, kde je má mít. Tam, kde bude nabízet sebe pro uspokojení. Pojď ke mně miminko. Pohraju si chvíli s Tebou. Pomazlím. Máš nádhernou pokožku, voní, klouže, klienti Tě budou milovat. A já si pak s Tebou budu hrát. Budeš spát vedle mne a já si budu představovat, co vše s Tebou budu další den zase dělat. A nejen já, ale I všichni ostatní. Budeš skvělým zbožím.

Ale už bylo dost maminčiny péče. Teď se musíš naučit vše, co budeš pro svůj příští život sexuální pomůcky potřebovat. Rozumíš mimčo? Budeš třeba takhle ležet na posteli a čekat, přijde někdo, kdo si tě pronajme a bude si s Tebou chtít hrát. Hlavu budeš mít položenou na posteli, budeš nehnutě ležet a čekat. A pokud nebudeš fungovat, budeš trestán. A v čem budeš nejlepší? V šukání prdele! Tvůj trénink začíná hned a bude hodně intenzivní!

Teď je ale mimino čas oslavit tvůj příchod na svět. Miluji sekt. Tohle je ale tvůj poslední lok tohoto nápoje – rovnou z mých úst. Další bude už zcela jiného charakteru. Bude to zlatý déšť. Jeho chuť brzy poznáš. Mimino… A teď si tady klekni a čekej. Tvů první klient příchází…