Vítám tě na osobních stránkach Madam AngellyZde se dozvíš vše o této mladé, ale zkušené Domině

Můj onlyfans účet je online!

Zdravím všechny mé fanoušky i fanynky. Mám pro vás skvělou zprávu. Ode dneška budete mít šanci uvidět mnohem více, krásnějších, odvážnějších a sexy fotografií a videí své oblíbené – Madam Angelly. To, co aktuálně povoluje Facebook, mi už dávno nestačí. I proto většinu svého portfolia přesouvám na Only Fans, kde se meze (téměř) nekladou. A já meze (téměř) klást neplánuji. Díky tomu budu pro vás všechny mnohem blíž, atraktivnější, sexy, ale taky perverznější a krutou Dominantní Bohyní. Vedle svých vlastních osobních fetiš fotografií plánuji točit filmečky, kde budu týrat svou otrockou čubku. Nebude mít zábrany, nebude mít stopku a pokud bude protestovat, dostane ještě víc. Jen já, ale taky vy budete rozhodovat, co s ní v příštím videu udělám. Máte se na co těšit.
O co více vás na OnlyFans bude, o to více oblečků a ultra sexy botiček na dokonalém těle své Bohyně uvidíte. Každý cent, každou korunu chci totiž investovat do oblečků. Já je totiž miluji!!!
Už nyní k dispozici nové videa!
——————————————————————
Greetings to all my fans. I have great news for you. From now you will have a chance to see many more of me – more beautiful, attractive and sexy photos and videos of your favorite – Madam Angelly. What Facebook currently allows me, or better said not allows me, is no longer enough for me. That’s why I’m moving most of my portfolio to Only Fans, that has (almost) no limits. And I do not plan to have (almost) any limits. Thanks to that, I will be much closer to all of you, more attractive, sexy, but also more perverse and cruel Dominant Goddess. In addition to my own personal fetish photos, I plan to make movies where I will torture my slave bitch. He/she/it won’t have lmits and if he/she/it will protest, he’ll get even more. Not only me, but you too will decide what to do with him/her/it in the next video. And how do I like it the best? As a tied, latex package, tortured and abused. As many of you will subscribe to my OnlyFans profile, the more fetish clothes and ultra sexy shoes you will see on the perfect body of your Goddess. I want to invest every penny, every crown in clothes. I love them !!! Yours, Madam Angella.