Vítám tě na osobních stránkach Madam AngellyZde se dozvíš vše o této mladé, ale zkušené Domině

O mně

Již jako mladá holka jsem vnímala svůj život jako neoddělitelné propojení krásy s dominancí. Právě proto svět BDSM, který jsem pro sebe později objevila, se pro mě stal symbolickým zázemím nejen pro nalezení vlastní životní cesty, ale také vhodnou platformou pro vytvoření dokonalého souznění těchto dvou úžasných vlastností. Dnes jsem přesvědčená o tom, že Svět BDSM pro mě není jen stylovým souborem znakových nástrojů k získání prvoplánové nadvlády nad poníženým, ale sadou důmyslných klíčů, která mi umožňuje otevírat v sobě a v těch druhých skryté a neprobádané terény.

Naplňuje mne, posouvat submisivitu a prožitek u mých stálých klientů. Proto preferuji dlouhodobější vztahy. Nebráním se ani novým setkáním, ale pouze tehdy, pokut ti nejde pouze o jednorázovou lekci od krásné dominy. Pokud toužíš postupně poznávat své submisivní já, a chceš zjistit, kam až posunu tvé hranice, pak má setkání smysl. V prvé řadě zakládám na komunikaci. Při první návštěvě spolu prohodíme pár slov a sama si zjistím tvoje preference a dle toho určím průběh první lekce, která bude stejně jedinečná jako každé umělecké dílo.

Vždy najdu cestu, která povede ke tvému absolutnímu ponížení, potěšení a naplnění. Dominantním pocitem, který u mě zažiješ, je rozkoš z bolesti, neboť právě utrpení a bolest leží v základu opravdového naplnění a vyvrcholení. Dalším důležitým mezníkem v našem vztahu je tvoje absolutní důvěra, kterou si společně krok po kroku vybudujeme. Moje zkušenost s BDSM je taková, že každému s kým si sednu, najdu jeho místo, neboť Domina není moje role, ale poslání.

Jsem si vědomá, že jsem nevšedně atraktivní žena a velmi mě baví zneužívat této převahy nad muži, kteří po mě touží. Nic se nevyrovná pocitu, že muž poníženě přijímá jakýkoli rozmar jen proto, aby si zasloužil moji pozornost. Když dosáhnu toho, že moje pěstěné nohy, nebo vysoké podpatky oddalují extázi mučeného mužství, vím, že jsem to já, kdo rozhoduje o všem.

Ve světě v němž sexuální revoluce dosáhl svého absolutního vrcholu, je škoda v sobě dusit své tajné touhy a přání. Zbav se strachu, rozhodni se a společně nakročíme tvým správným směrem. Pokud sis přečetl všechny informace a máš dojem, že jsi pro mne vhodný objekt k pozornosti, napiš e-mail, protože telefon mohu zvednout, jen pokud nejsem zaneprázdněná…

  • Velikost obuv: 39
  • Konfekční velikost : Xs/S