Vítám tě na osobních stránkach Madam AngellyZde se dozvíš vše o této mladé, ale zkušené Domině

Moje závazná pravidla

Berte na vědomí, že: 

  1. Objednávky na lekci: sms, direct, email ( tel nezvedám, pouze když jsem ve studiu! )
  2. Posílá se záloha předem ( nebo se dá přinést osobně) možnost i paypal, záloha je nevratná dá se přesunout na jiný termín pokud se řádně a nejméně den před lekcí omluvíš.
  3. Nejsem z Brna dojíždím, proto akceptujte, že při nedodržení zrušení smluvené lekce už u mě nebudete nikdy přijati, myslím, že omluvit se v sms, která zabere asi 30vt a poslat není problém.
  4. O cenách opravdu nesmlouvám berte v potaz, že vše něco stojí (pronájem,výbava, cestovné,parkování)
  5. Chlípné dotazy typu ,, Ukaž kozy´´ apod budou z mého pohledu brány jako urážka a budeš už ve škatulce (takové klienty nemám zapotřebí)
  6. Hygiena je pro mě velice důležitá, ale bohužel se mezi vámi naskytují i tací, kterým řádný klystýr (pokud mají zájem o analní praktiky) nic neříká a v tom případě ho ode mě ani nedostanete.
  7. Studio se budovalo od kolegyně s láskou , profesionálně a na urovni. Máme nespočet hraček a nové stále dokupujeme. Dáváme do toho opravdu maximum , aby zážitek, který očekáváte byl naplněn. Ke každému přistupuji osobně a individuálně, pro mě je důležité lekce a hlavně tebe někam posouvat a zážitky prohlubovat.

Proto dodržujte předešlé body a máte u mě vždy místečko zajištěno. Kdo mě zná moc dobře ví, klienty si vybírám a kdo se ke mě delší dobu nemůže dovolat je z porušení těchto bodů vyřazen.